Škola nanečisto

Ve čtvrtek 9. 5. startuje projekt Škola nanečisto. Naši budoucí prvňáčci se po čtyři týdny budou postupně seznamovat jak s prostředím ZŠ Štěrboholy, tak s činnostmi spojenými se školou.

KMD - květnová představení

Žáci 2. stupně přihlášení do Klubu mladých diváků zhlédnou ve čtvrtek 9. 5. v Divadle v Dlouhé představení Kouzelná flétna a v pondělí 27. 5. v Divadle pod Palmovkou představení 294 statečných o hrdinech operace Anthropoid.

Barevný den - ŠD

V úterý 7. 5. pořádá školní družina Barevný den. Tak pozor, ať nezapomenete tu správnou barvičku!

Lekce florbalu - 2. stupeň

Dne 6.5. a 7.5. se žáci druhého stupně a V.A v rámci hodin TV zúčastní lekce zaměřené na sportovní hru florbal za účasti profi trenérů. Cílem lekce je nejen naučení se základních pravidel florbalu, trénink držení florbalky, driblování, střelba na branku a přihrávky, ale i budování týmového ducha, spolupráce a fair play.

Štafetový pohár

V pondělí 29. 4. se vybraní žáci 1. stupně zúčastnili soutěže o štafetový pohár pořádné Základní školou Campanus. V prvním kole se běželo 100 metrů a v druhém kole 200 metrů. Naše škola se s výkonem 12:51,61 umístila na 9. místě celkového počtu z jedenácti škol. Děkujeme za reprezentaci školy.

Testování žáků 5. ročníku

Naše škola byla zařazena do vzorku škol, ve kterých bude provedeno testování InspIS SET. Zjištování proběhne ve čtvrtek 2. 5. u žáků 5. ročníku. Sledovanými oblastmi budou informatické myšlení a digitální kompetence. Všem páťákům držíme palce.